HAKKIMIZDA

Elpanel Elektrik

Taahhüt ve otomasyon sektöründe 16 yıllık bilgi, birikim ve tecrübelerini profesyonel ekibiyle sektörün ve teknolojinin gelişmesine ayak uydurarak yönetim ve imalat kademelerindeki gelişimini tamamlayarak, dürüstlük ve devamlılık çerçevesinde siz müşterilerimize en iyi ve en uygun çözümü sunmayı ilke edinerek kurulmuş bir firmadır.
ELPANEL Elektrik; teknik kadro ve ekibinin tecrübesi ile müşterilerine hızlı ve kaliteli hizmet verme anlayışı ile kısa zamanda konusunda sektördeki diğer firmalardan ayrılarak güven ve tam kalite odaklı felsefesi ile ANA YÜKLENİCİLERİN GÜVENİLİR ORTAĞI olarak ayrıcalıklı bir konum elde etmiştir.
ELPANEL Elektrik; kuruluş süreci öncesinde güvenilir uzman teknik kadrosu ile sonrasında firma olarak çok sayıda ana yüklenici firmanın anahtar teslimi projelerini üstlenmiş, TECRÜBE, kalite ve sıfır hata ilkesi ile taahhüt ettiği bütün projelerini güven tesis ederek başarıyla yerine getirmiştir.
Ayrıca; Şehir şebekelerinde, trafo merkezlerinde, endüstriyel fabrikaların enerji tesislerinde; on altı yıllık güvenilir tecrübesi ile ve çok sayıdaki güvenilir referansları ile sektördeki kuruluşların ve ana yüklenicilerin GÜVENİLİR ve AYRICALIKLI ortağı olmayı başarmıştır.
Yurtiçi ve Yurtdışı pazarlarında birçok yerel ve bölgesel ana yüklenicinin elektrik enerjisinin dağıtımı ve iletiminde güvenilir ortağı olarak uygun ve rekabet edilebilir ürünler sunan ELPANEL Elektrik, yüklenici firmaların GÜVENİLİR ortağı olarak başta; Türkiye olmak üzere, Türkmenistan, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan, Bosna-Hersek, Irak ve Cezayir pazarlarına kadar geniş bir alana hizmet vermenin haklı gururunu taşımaktadır.
Günümüz Teknolojisinin tanıdığı tüm olanakları kullanabilen, ELPANEL Elektrik; elektrik pano ve tablo imalatının yanı sıra, muhtelif tip binalarda elektrik tesisatı işleri kapsamı ve konusunda proje çizimi kontrollük, müşavirlik ve taahhüt hizmetlerini, GÜVENLE sunabilmektedir. ELPANEL Elektrik; sorumluluğunu üstlenerek tamamlamış olduğu işlerin bünyesinde mevcut olan tüm imalatları kendi tesislerinde yapabilme kapasitesine sahiptir.

ELPANEL ELEKTRİK TAAH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. olarak üretim parkurumuz;
O.G.  Metal Muhafazalı Modüler Hücreleri
A.G Sabit ve Çekmeli Şalterli Ana Dağıtım Panoları
Mimik Diyagramlı Kontrol Panelleri
Sıva Altı ve Sıva Üstü Elektrik Aydınlatma ve Kuvvet Tabloları
Kompanzasyon Panoları
Dahili ve Harici Şantiye Elektrik Pano ve Tabloları
Toplu  Konut Blokları İçin Sayaç Panoları
Motor Kontrol Panoları
PLC  Otomasyon Kumanda Panolarıdır.
ELPANEL Elektrik; Kullandığı ürünleri üretim teknolojisinin olağan tüm imkanları kullanılarak ve standartlar göz önünde bulundurularak tasarlanmakta ve bu kapsamda tüm üretim CAD/CAM destekli makinelerde üretilmektedir. Sağlam gövde yapısı ile yüksek kısa devre akımlarının ve kesicilerin açma - kapama anında, oluşturdukları dinamik kuvvetlere karşı yüksek derecede dirençlidir. Tasarımı tamamı ile cıvatalı birleşim ve genişlemeye olanak tanıyabilecek tasarımda olduğu için montaj anında ve daha sonrasında olması muhtemel talep üzerine değişiklik yapabilme ve yeni modüler materyaller ekleme olanağı sunar. Geniş aksesuar desteği sayesinde ekipman montajı kolay ve pratik hale getirilmiş çeşitli markalardaki modüler materyallerin montajında karşılaşılabilecek olması muhtemel tüm sorunlar; SIFIR HATA ile ortadan kaldırılmıştır. Kullanım yeri ve amacına bağlı kalınarak kabin seçenekleri sonrasında, ekipman montaj aksesuarları tasarım sınırlarını en üst seviyede zorlayan üründür.
Endüstriyel uygulamaların tamamına, güç dağıtım ve motor ürün profiline, bilgi, birikim ve mühendislik deneyimine sahiptir. ELPANEL Elektrik; olarak faaliyet alanlarımız aşağıdaki temel sektörlere yönelik üretim yapmaktadır.

Hizmetlerimiz

Üst Yapı & Alt Yapı Projeleri


Devlet Binaları
Alışveriş Merkezleri
Havaalanları
Konutlar & Hoteller
Müze & Tiyatrolar
Spor Kompleksleri
Hastaneler
Yakıt İstasyonları

Endüstriyel Projeler


Demir & Çelik Sektörü
MDF ve Ağaç Sektörü
Enerji Sistemleri
Çimento Sektörü
Yağ & Kimya Sektörü
Arıtma Tesisleri
Otomotiv Sektörü
Plastik & Kağıt Sektörü

Ürünlerimiz


10 kV 36 kV Orta Gerilim Hücreleri
0,4 kV A.G. Dağıtım Panoları
MCC/DDC Motor Kontrol Panoları
Sayaç Panoları
Sıva Üstü & Sıva Altı Panolar
Kumanda Konsolları
Özel Pano İmalatı
Sac Köşk Hücreleri

Otomasyon Hizmetleri


Endüstriyel Otomasyon
Proje Tasarımı
Yazılım
Donanım
Servis & Bakım
Danışmanlık
Kurumsal Otomasyon Eğitimi
Teknik Destek